19.06.2018

 

 

 

Antalya Adliyesi’nde Bayramlaşma

 

 

Antalya Adliyesinde Ramazan Bayramı dolayısıyla tatilin ardından mesainin ilk günü bayramlaşma töreni düzenlendi.

 

Antalya Adliyesinde bayramlaşma töreni, adliyenin giriş zemin katındaki orta blokta gerçekleştirildi. Bayramlaşma töreni, Hakimler ve Savcılar Kurulu Başmüfettişimiz, Hakimler ve Savcılar Kurulu Müfettişlerimiz, Antalya Cumhuriyet Başsavcımız, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanımız, Antalya Adliyesinde görevli Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlarımız ve Ticaret Mahkemesi Başkanlarımız, Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımız, Yazı İşleri Müdürlerimiz ile Adalet Personelimiz, E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürümüz, L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürümüz, Adli Tıp Grup Başkanımız,  İcra Müdürlerimiz ile İcra Personelimiz ve basınımızın değerli temsilcilerinin katılımıyla samimi bir havada gerçekleşti.

 

Bayramlaşma töreninde, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan SOLMAZ ve Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Orhan ÖZDEMİR, bütün masaları tek tek dolaşarak katılımcıların bayramlarını kutladı. Bayram tatilinin ardından yeniden bir araya gelen yargı mensupları ve adliye personeli, birbirlerinin bayramlarını kutlayıp güzel temennilerde bulundular.

 

Bir Ramazan ayını ülke olarak mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmenin sevincini yaşadıklarını ifade eden Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan SOLMAZ, “Bugün tüm meslektaşlarımızla, personelimizle bayramlaştık. Bayramın kardeşlik ve paylaşım olgusunu birlikte yaşıyoruz. Bir ve beraber olmak anlamında bayramlaşma davetimize icabet ettiğinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Milletimizin geçmiş Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyor; sağlıkla, mutlulukla, huzurla nice bayramlara erişmeyi diliyorum.” dedi.

 

Sohbet ortamının yaşandığı bayramlaşma etkinliğinde, misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.