RAMAZAN SOLMAZ
Antalya Cumhuriyet Başsavcısı
RESMİ KURUMLAR

 

                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                             05.10.2017 

  

Adalet Bakanımız Sayın Gül Adliyemizi ziyaret ederek

Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen Aşure dağıtımı programına katıldı 

           

            Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen “Aşure Programı”, 29.09.2017 Cuma günü Antalya Adliyesinde gerçekleştirildi. 

            Aşure Programına Adalet Bakanımız Sn. Abdülhamit GÜL başta olmak üzere, HSK Başkanvekili Sn. Mehmet YILMAZ,  Adalet Bakan Yardımcısı Sn. Bilal UÇAR, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sn. Kenan İPEK, HSK Birinci Daire Başkanı Sn. Halil KOÇ, HSK Birinci Daire Üyesi Sn. Yaşar ŞİMŞEK, HSK Birinci Daire Üyesi Sn. Hüseyin ŞAHİN, HSK İkinci Daire Üyesi Sn. Mehmet ADEMOĞLU, HSK İkinci Daire Üyesi Sn. Alp ARSLAN, HSK İkinci Daire Üyesi Sn. Cafer ERGEN, HSK İkinci Daire Üyesi Sn. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Sn. Yılmaz AKÇİL, Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürü Sn. Aytekin SAKARYA, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sn. Muharrem ÜRGÜP, Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sn. Alpaslan AZAPAĞASI, Adalet Bakanlığı İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Sn. Birol TERLEMEZ, Adalet Bakanlığı Teknik İşler Dairesi Başkanı Sn. Erdoğan BÖCEK, Adalet Bakanlığı İç Denetim Birimi Başkanı Sn. Numan EROĞLU, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ramazan SOLMAZ, Antalya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Sn. Orhan ÖZDEMİR, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sn. Rıza CAN, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Sn. Ali Nevzat AÇIKGÖZ, Antalya 1. İdare Mahkemesi Başkanı Sn. Kamil ERGÜN, Antalya Adliyesinde görevli Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri ve Mahkeme Başkanları, Antalya merkez ve çevre adliyelerde görevli Hakim ve Cumhuriyet Savcıları ile çok sayıda Adalet teşkilatı mensubu mesai arkadaşlarımız ve vatandaşlarımız katıldı. 

            Antalya’da fiziki olarak çok iyi mekanlar yapıldığını belirten Adalet Bakanımız Sn. Gül, Türkiye’de adliye binalarının yenilenmesi konusunda bir seferberlik başlatıldığını söyledi. Adalet Bakanımız Sn. GÜL, “Yargı mensuplarımız ve adliye çalışanlarımız için fiziki ortam ne kadar güzelleşirse daha verimli çalışıyorlar. Bu gelinen noktayı milletimiz takdir ediyor. Aşure Günü ve Muharrem ayımız kutlu olsun.” dedi. Yapılan duanın ardından Adalet Bakanımız Sn. Abdülhamit GÜL, aşure dağıttı.  

Sayın Bakanımız adliyemizi ziyaret etti

            Aşure programı sonrasında Adalet Bakanımız Sn. GÜL ve Bakanlığımızın ve HSK’nın üst düzey yöneticileri, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ramazan SOLMAZ’ı makam odasında ziyaret etti. Ziyarette Antalya Adliyesinde görev yapan yargı mensupları ile Hakim, Savcı adayları bulundu. Sayın Bakanımıza Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Ramazan SOLMAZ tarafından Antalya Adliyesi hakkında bilgiler verildi.  

            Sayın Bakanımız, Antalya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanımız Sn. Orhan ÖZDEMİR’i ziyareti sonrasında Antalya Adliyesinden ayrıldı.           

 

 

SİTE HARİTASI
GÜNCEL
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Antalya Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. →WebPortal Buğra ÖZTÜRK←