Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
Antalya Adliyesi İftar Programında Bir Araya Geldi
29.03.2024

       Antalya Adliyesinde çalışan yargı mensupları, adliye personeli ile eş ve çocuklarının katılımıyla iftar yemeği düzenlendi.

 

            Antalya Adliyesi Hizmet Binası içerisinde 29.03.2024 tarihinde düzenlenen iftar yemeğine; Antalya Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Yakup Ali KAHVECİ, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanımız Sayın Oğuzhan YAŞAR, Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlarımız ve Ticaret Mahkemesi Başkanlarımız, Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımız, çok sayıda adliye personelimiz ile eş ve çocukları katıldı.

 

            Tüm yargı teşkilatı mensupları ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Yakup Ali KAHVECİ, aynı zamanda kıymetli ailelerini de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Vatandaşlarımıza adalet hizmetini aksatmadan sunmaya vesile olan tüm adliye çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Cumhuriyet Başsavcımız, iftar programına katılan ve iftar programının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek saygı ve hürmetlerini sundu.

 

            Yenilen iftar yemeği ve edilen duaların ardından program sona erdi.

Adres

Meltem Mah. Dumlupınar Blv. Muratpaşa/Antalya

Telefon

Ana Bina 0242 246 30 00

Genel İcra 0242 245 34 10- 11- 12- 13-14 Ek Bina 0242 245 34 00

E-Posta

antalyacbsisaretadalet.gov.tr