Birinci Sınıfa Ayrılan Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımıza Plaket Töreni Düzenlendi
23.10.2021

 

HABER

 

Birinci Sınıfa Ayrılan Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımıza Plaket Töreni Düzenlendi

 

Hakimler ve Savcılar Kurulunca birinci sınıfa ayrılmalarına karar verilen Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımıza plaketleri takdim edilmiştir.

22 Ekim 2021 tarihinde adliyemizin dinlenme salonunda düzenlenen programa, Cumhuriyet Başsavcımız sayın Halil İNAL, Adalet Komisyonu Başkanımız sayın Oğuzhan YAŞAR, Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz, mahkeme başkanlarımız ile adliyemizde görev yapan Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımız katılmıştır.

Program öncesinde Cumhuriyet Başsavcımız ve Adalet Komisyonu Başkanımız birer konuşma yapmışlardır. Birinci sınıfa ayrılan Hakim ve Cumhuriyet Savcılarımızı tebrik eden Cumhuriyet Başsavcımız ve Adalet Komisyonu Başkanımız, yargı hizmetlerine verdikleri katkılardan dolayı meslektaşlarına teşekkür ederek, meslek hayatlarında başarılarının devamını temenni etmişlerdir.

Program sonrasında, Cumhuriyet Başsavcımız, Adalet Komisyonu Başkanımız, Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz ve mahkeme başkanlarımız tarafından birinci sınıfa ayrılan Antalya hakimleri sn. Murat BİLLOR, sn. Şule ŞİMŞEK ARSLAN, sn.  Ayşegül ORHAN ÖZÇOBAN, sn. Hatice CARLAK, Cumhuriyet savcılarımız sn. Taner ŞEN, sn. Umut Emek AŞILIPINAR, sn. Aylin AŞILIPINAR, sn. İsmail ARSLAN ve sn. Yakup KORKMAZ’a Hakimler ve Savcılar Kurulumuz tarafından gönderilen plaketleri takdim edilmiştir. Ayrıca Antalya Hakimi iken emekliye ayrılan sn. Naciye ERSAL’a düzenlenen aynı törende plaketi takdim edilmiştir. Plaket töreni fotoğraf çekimi ile sona ermiştir.

 

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı 

Medya İletişim Bürosu        

Adres

Meltem Mah. Dumlupınar Blv. Muratpaşa/Antalya

Telefon

02422463000

02422463594

E-Posta

antalyacbsisaretadalet.gov.tr